Polska złota jesień zaprasza do Buska-Zdroju


Jak miło że świat się zmienia na lepsze, a jeszcze przyjemniej jak w najbliższym otoczeniu doświadczamy zmian i to na lepsze. O czym mowa… O nowej odsłonie strony internetowej Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

 

Dokonując cotygodniowego (czasem częściej) przeglądu stron internetowych gmin powiatu buskiego zostałam bardzo miło zaskoczona zmianami jakie zaszły na Naszej miejsko-gminnej wizytówce www. Nowa odsłona jest po pierwsze nowoczesna, przyjemna i przyjazna.

Motyw jesieni jest jak najbardziej pozytywny. Polska złota jesień zaprasza do Buska-Zdroju. 

Obecna strona jest przejrzysta, łatwo odnaleźć interesujące nas informacje, zawarte są w niej aktualności gminne, kalendarium wydarzeń a także terminarz kina ( à propos  kina 13 października emisja „Jestem Bogiem”). Brawo za świetną promocję miasta, każdy kto odwiedzi teraz stronę od razu zobaczy Nasze skarby tj. Sanatorium MarconiKościół pod wezwaniem Św. Leonarda, Kaplice pod wezwaniem Św. AnnyPark Zdrojowy i wiele innych przepięknych miejsc Buska-Zdroju i nie tylko. 

Wyeksponowane są również miejscowe uzdrowiska, co również uważam za świetny zabieg promocyjny. Jeżeli sami nie będziemy się chwalić tym co potrafimy i posiadamy to kto to za nas zrobi. I tu moje motto życiowe jak najbardziej pasuje.

Jak możemy zauważyć na stronie Miasta i Gminy Busko-Zdrój nowa strona internetowa jest częścią projektu: „Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji turystycznej” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

Można się domyśleć że nowe wydanie strony internetowej będzie się zmieniało wraz z porami roku. Świetny pomysł

autor zdjecia: Jerry

Jeszcze raz gratulacje UMiG Busko-Zdrój za realizacje 

PS. Polecam wprowadzanie zmian stron www innym gminom (patrz krótka dygresja nt. Wiślicy)

A wy co sądzicie o zmianie ? Zapraszam do wypowiedzi w komentarzach, na stronie Miasta i Gminy niestety nie można wyrazić swojej opinii a ja Wam taką możliwość dziś dam 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s