BlogDay – dzień blogera :)


Internet – skarbnica wiedzy każdego z Nas- daje możliwości dotarcia do interesujących wiadomości. Jednak nie każdy użytkownik internetu ma czas przeszukiwać sieć w celu odnalezienia informacji z danej branży. Blog EKOponidzie powstał z myślą o osobach zainteresowanych ekologią, zrównoważonym rozwojem oraz osobach, które na bieżąco chcą wiedzieć co dzieje się w ich regionie w tej dziedzinie. Impulsem do pisania o zrównoważonym rozwoju było i jest nadal moje uczestnictwo w projekcie „Dobry klimat dla Powiatów” oraz praca zawodowa w firmie zajmującej się promocja odnawialnych źródeł energii, które można wykorzystywać do ogrzewania domu bądź pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Świat blogerów otworzył się przede mną dość niedawno bo w maju tego roku, mimo to nie jestem osamotniona w moim pisaniu, rozpoczynając nie przypuszczałam, że EKOponidzie będzie się cieszyć tak sporym Waszym zainteresowaniem. Za co bardzo dziękuję. 

Czym jest BlogDay?

BlogDay został stworzony w wierze, że blogerzy powinni mieć jeden taki dzień kiedy będą mogli poznać innych blogerów z innych krajów i innych kręgów zainteresowań. Tego dnia blogerzy polecają swoim czytelnikom inne blogi.
W założeniu każdy bloger ma polecić swoim gościom 5 nowych blogów. Tym sposobem każdy bloger będzie mógł, wędrując po linkach, odkryć nowe, nieznane dotychczas blogi.

Co się dzieje w BlogDay?

Przez jeden dzień – 31 sierpnia – blogerzy z całego świata publikują notkę polecającą 5 innych blogów, najlepiej gdy są to blogi o innej tematyce, z innej kultury. Tego dnia czytelnicy bloga, będą krążyć po sieci i odkrywać nowe, nieznane blogi ciesząc się z odkrycia nowych ciekaych blogów i blogerów.

Zasady BlogDay:

  1. Znajdź 5 blogów, które Tobie wydają się interesujące.
  2. Powiadom 5 innych blogerów, że zapraszasz ich do zabawy w BlogDay 2012.
  3. Napisz ktrótki opis polecanych blogów i zamieść link do nich.
  4. Opublikuj wpis w BlogDay (31 sierpnia).
  5. I użyj tagów BlogDay – link:
    link do oficjalnej strony BlogDay:http://www.blogday.org

Blogi, które polecam:

– http://optymistycznamamma.wordpress.com/ -blog przedstawiający mamę o optymistycznym podejściu do życia. Bardzo ciekawie opisuje  to co lubi, a więc aktywne spędzanie czasu z rodzina (ma ślicznego synka Wiktorka, który jest inspiracja do tworzenia), podróżowanie oraz fotografowanie – co widać po pięknych zdjęciach umieszczonych we wpisach.

– http://fashionelka.pl/ – blog lifestylowy, o modzie, o urodzie, o podróżach i innych ciekawostkach dla kobiet. „Moda to coś co mnie fascynuje a ten blog umożliwia mi dzielenie się tą pasją z innymi”-pisze o sobie Fashionelka

– http://www.sosuroda.pl/ – blog bardzo przydatny kobietom, znajdziesz tam porady dotyczące urody, jej pielęgnacji, a także możesz zadać pytania, które nie zostaną bez odpowiedzi.

– http://www.makelifeeasier.pl/ – blog o modzie, gotowaniu i zakupach. W lekkim stylu pokazuje jak ułatwić sobie życie, codziennie nowe aktualizacje. Autorkami są Kasia i Zosia, które postanowiły założyć blog, aby umilić życie, osobom podobnym do nich.

– http://pompycieplasofath.wordpress.com/– blog o zrównoważonym rozwoju, o odnawialnych źródłach energii, o wykorzystywaniu geotermii do ogrzewania domu. O nowinkach w technologi pomp ciepła Sofath. Energooszczędne, Bezobsługowe i ekologiczne systemy grzewcze dla Twojego domu.

Świętujmy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s