Świętokrzyskie na fali


24 sierpnia br. w Busku-Zdroju gościć będzie Radio Kielce. W tym roku radio obchodzi 60 lecie działalności. Z tej okazji przygotowana została jubileuszowa audycja „Świętokrzyskie na fali”.

Na „Starym dworcu” przy ul. Poprzecznej stanie „Kapsuła czasu” – mobilne studio w którym mieszkańcy i goście naszego miasta będą mieli możliwość nagrania swojej wypowiedzi: życzeń, piosenki lub innego tekstu. Wszystko to, z myślą o przekazie następnym pokoleniom, zostanie utrwalone na nośnikach dźwiękowych, a następnie umieszczone w specjalnych pojemnikach, które zamurowane zostaną na Świętym Krzyżu z odpowiednią adnotacją i instrukcją otwarcia za 100 lat.

Wóz transmisyjny Radia Kielce, z którego nadawana będzie audycja, stanie przy Sanatorium Marconi. To właśnie tam ze znakomitymi gośćmi na różne tematy dotyczące życia społecznego gminy Busko-Zdrój oraz rozwoju miasta i przyszłych planów inwestycyjnych, rozmawiać będą dziennikarze Radia Kielce. Inicjatorami przedsięwzięcia są Radio Kielce oraz burmistrz miasta i gminy Busko-Zdrój.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy oraz gości do uczestnictwa w jubileuszu 60-lecia działalności Radia Kielce!

źródło: http://www.busko.pl

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s