Ponidzie jako jeden z 7 cudów Polski


Miesięcznik „National Geographic Traveler” po raz drugi wybierze 7 nowych cudów Polski. Na łamach lipcowego numeru ogłoszono 32 najciekawsze, a wciąż niewystarczająco znane miejsca w Polsce. Które z nich wejdą do ścisłej siódemki, a która atrakcja okaże się „cudem numer jeden”? Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone w listopadowym numerze miesięcznika.

National Geographic Traveler plebiscyt 7 Nowych Cudow Polski 2012

National Geographic Traveler plebiscyt 7 Nowych Cudow Polski 2012

  Głosowanie w plebiscycie odbywa się drogą SMS-ową, od 25 czerwca do 24 września br. Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu, otrzyma w prezencie unikatowy Przewodnik po 7 nowych cudach Polski 2011, zawierający zdjęcia i opisy zwycięzców ubiegłorocznego plebiscytu. Osoby, które swój głos uzupełnią uzasadnieniem dokonanego wyboru, wezmą dodatkowo udział w konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody.

Polska jest najfajniejsza – to hasło rzuciliśmy w ubiegłym roku, kiedy ogłaszaliśmy plebiscyt. Zależało nam, żeby razem z Wami odkryć na nowo zapomniane zabytki, docenić jedyną w swoim rodzaju polską przyrodę. Pokazać  najciekawsze, ale wciąż za słabo poznanie  zakątki kraju – mówi Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika National Geographic Traveler.

Szczegóły plebiscytu oraz nagrody można znaleźć na 89 stronie miesięcznika. Wyniki głosowania będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej plebiscytu: www.7cudow.national-geographic.pl, na której dostępny będzie również regulamin oraz pełna lista kandydatur wraz z kodami nagród.

  To miała być jednorazowa, wakacyjna zabawa. Ale okazało się, że odzew czytelników, liczba głosów i zainteresowanie plebiscytem przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. W naturalny sposób zapadła więc decyzja o kolejnej edycji. W tym roku z prośbą o wyszukanie niezwykłych miejsc zwróciliśmy się do regionów – samorządów, regionalnych organizacji turystycznych i lokalnych patriotów. Efekt? 32 kandydatury nowych cudów, które czekają na odkrycie! – dodaje Martyna Wojciechowska.

Z początkiem lipca, na dwóch profilach na Facebooku: na profilu miesięcznika „National Geographic Traveler” http://www.facebook.com/ngtraveler oraz na: www.facebook.com/paczkomaty ruszy aplikacjaPolska jest najfajniejsza”. Osoby, które  z niej skorzystają będą mogły zaznaczyć na mapie Polski swoje typy na nowe cuda, podzielić się swoim rekomendacjami i w ten sposób wesprzeć swój region. Typy internautów mają szansę stać się w przyszłym roku nominacjami do trzeciej edycji plebiscytu. Osoby korzystające z aplikacji mają możliwość wygrania atrakcyjnych gadżetów ufundowanych przez firmę InPost. Tegorocznej edycji plebiscytu towarzyszy wystawa, opisująca ideę konkursu i listę wszystkich nominowanych, a także zdjęcia zwycięzców z ubiegłorocznej edycji i wybranych nominowanych w tym roku.

źródło:http://grandtourpoland.com

Głosujmy na Ponidzie, kandydatów do zwycięstwa jest wielu więc promujmy Nasz region 

 A)    Aby zagłosować na Ponidzie, należy wysłać SMS o treści: TR.CUD.26.twój kod pocztowy (np. 00-999), pod numer 71001 B) A by zagłosować na ten cud i wziąć udział w konkursie z nagrodami, wyślij SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.26.twój kod pocztowy. uzasadnienie Twojego wyboru, pod numer 71001

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s