Wiadomości z gminy Busko-Zdrój


„Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego”

Gmina Busko-Zdrój jest na etapie przygotowania dokumentacji przetargowej na wyłonienie Firm wykonawczych w ramach projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego”. W związku z pojawiającymi się niepokojącymi sygnałami o oferowaniu przez Firmy „solarów” w ramach naszego projektu, Gmina Busko-Zdrój informuje, iż nie upoważniła żadnej z Firm do kontaktów z mieszkańcami deklarującymi udział w naszym projekcie, ani tym bardziej do pobierania  jakichkolwiek środków finansowych.

Informujemy, iż po rozstrzygnięciu postępowań przetargowych Gmina Busko-Zdrój wystosuje imiennie do wszystkich zainteresowanych osób pisma, z zaproszeniem do podpisania z Gminą Busko-Zdrój umów na montaż instalacji solarnej.

Firmy, które w chwili obecnej oferują swoje urządzenia i usługi nie posiadają upoważnienia Gminy Busko-Zdrój.

Po rozstrzygnięciu postępowań przetargowych, Firmy wykonawcze działać będą jedynie na podstawie pisemnego upoważnienia wydanego przez Gminę Busko-Zdrój.

źródło: www.busko.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s